Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
11223 Superior DR, Papillion, NE 68046
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,669 SqFt
$ 438,500 $ 449,999 2.6%
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
12301 Buffalo RD, Springfield, NE 68059
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,569 SqFt
$ 435,000 $ 450,000 3.3%
Listed by Gina Tejral Toast Real Estate
8902 S 68 ST, Papillion, NE 68133
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,879 SqFt
$ 330,000 $ 325,000 1.5%
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
13626 Redwood CIR, Omaha, NE 68138
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,514 SqFt
$ 285,000 $ 285,000
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
6512 S 136 ST, Omaha, NE 68137
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,672 SqFt
$ 284,300 $ 275,000 3.4%
Listed by Gina Tejral Toast Real Estate
16468 Yates ST, Omaha, NE 68116
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,300 SqFt
$ 280,000 $ 280,000
Listed by Gina Tejral Toast Real Estate
7814 Mary ST, Omaha, NE 68122
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,312 SqFt
$ 267,500 $ 250,000 7.0%
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
1605 H ST, Omaha, NE 68107
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,050 SqFt
$ 250,000 $ 250,000
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
9465 Tomahawk BLVD, Omaha, NE 68134
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,431 SqFt
$ 215,000 $ 225,000 4.4%
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
5202 S 57 ST, Omaha, NE 68117
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,360 SqFt
$ 210,000 $ 200,000 5.0%
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
6205 S 36 AVE, Omaha, NE 68107
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,136 SqFt
$ 200,000 $ 200,000
Listed by Gina Tejral Keller Williams Greater Omaha
2820 N 66th AVE, Omaha, NE 68104
Condo
1 Bed1 Bath692 SqFt
$ 55,000 $ 65,000 15.4%
Listed by Gina Tejral Toast Real Estate
See Less