ACTIVE LISTINGS
- Pending
$ 505,150
5 Beds3 Baths2,635 SqFt - Pending
$ 417,750
3 Beds2 Baths1,420 SqFt - Pending
$ 544,445
5 Beds3 Baths2,635 SqFt - Pending
$ 499,455
4 Beds3 Baths2,693 SqFt - Pending
$ 515,395
5 Beds3 Baths2,719 SqFt - Pending
$ 458,088
5 Beds3 Baths2,628 SqFt - 1/30 30Active
$ 390,000
5 Beds4 Baths2,529 SqFt - 1/34 34Active
$ 390,000
5 Beds4 Baths2,379 SqFt - 1/25 25Active
$ 390,000
5 Beds4 Baths2,379 SqFt - 1/42 42Active
$ 390,000
5 Beds4 Baths2,619 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
12421 S 89 AVE, Papillion, NE 68046
Single Family Home
5 Beds3 Baths2,746 SqFt
$ 540,000 $ 552,634 2.3%
Listed by Maiah Thamm Toast Real Estate
11705 S 119 AVE, Papillion, NE 68046
Single Family Home
5 Beds3 Baths2,719 SqFt
$ 536,471 $ 536,471
Listed by Maiah Thamm Toast Real Estate
See Less